KONTAKT

Har du spørgsmål, eller er du interesseret i at vide mere om, hvordan Container Living kan gøre en forskel? Du er altid velkommen til at kontakte os på +45 2291 9232 (telefontid 9-15) eller kontakt@containerliving.dk. OBS intet salg til private.

Er du potentiel lejer?

Kontakt os på lejer@containerliving.dk, eller tilmeld dig vores nyhedsbrev.

NB. Intet salg til private.

Brian Gade

Brian Gade
Adm. Direktør
CEO

brian@containerliving.dk
+45 2231 2324

Christina Schmidt Hald

Christina Schmidt Hald
PA & Administrativ medarbejder
PA & Administrative employee

christina@containerliving.dk
+45 2286 9078

Jeppe Ørndrup

Jeppe Ørndrup
Økonomiansvarlig
Finance manager

jeppe@containerliving.dk
+45 4013 6766

Daniel Dyrberg

Daniel Peter Dyrberg
Produktionsansvarlig
Production Manager

daniel@containerliving.dk
+45 4230 4603

Rudy Clark Pedersen

Rudy Clark Pedersen
Projektleder
Project manager

rudy@containerliving.dk
+45 2682 0969

Jes Severinsen

Jes Severinsen
Senior Projektudvikler
Senior project developer

jes@containerliving.dk
+45 2266 7200

Jesper Koed
Trivselskoordinator
Community Coordinator

jesper@containerliving.dk
+45 3024 1078

Nadja Udby Sangild

Nadja Udby Sangild
Marketing & UX Designer
Marketing & UX Designer

nadja@containerliving.dk
+45 2859 9124

Feiyin Wang

Feiyin Wang
Stakeholder manager, analytiker og multimediedesigner
Stakeholder manager, analyst & multimedia designer

feiyin@containerliving.dk
+45 5191 9925

Simon Engelund

Simon Engelund
Projektmedarbejder
Project assistant

simon@containerliving.dk
+45 2883 8826

Frank Hansen
Bestyrelsesformand
Chairman of the Board

Bo Høivang

Bo Høivang
Bestyrelsesmedlem
Boardmember

Claus Astrup Larsen

Claus Astrup-Larsen
Bestyrelsesmedlem
Boardmember

Kristian Krogh af Christian H. Werther

Kristian Krogh
Bestyrelsesmedlem
Boardmember

Peter Helmersen

Peter Helmersen
Bestyrelsesmedlem
Boardmember

Rasmus Juul-Nyholm
Bestyrelsesmedlem
Boardmember