Kontakt2020-01-22T06:42:04+00:00

KONTAKT

Har du spørgsmål, eller er du interesseret i at vide mere om, hvordan Container Living™ kan gøre en forskel? Du er altid velkommen til at kontakte os via telefon eller e-mail. Vi har kontor i Danmark og i Norge. 

PRESSE

Er du potentiel lejer?
Kontakt os på lejer@containerliving.dk, eller tilmeld dig vores nyhedsbrev.

NB. Intet salg til private. 

Brian Gade
Adm. Direktør
CEO

brian@containerliving.dk
+45 2231 2324

Christina Schmidt Hald
PA & Administrativ medarbejder
PA & Administrative employee

christina@containerliving.dk
+45 2286 9078

Tim Lykke Jensen
Driftsdirektør
COO

tim@containerliving.dk
+45 2288 4470

Jeppe Ørndrup
Økonomiansvarlig
CFO

jeppe@containerliving.dk
+45 4013 6766

Jakob Ettrup Kristensen
Byggeleder
Construction Manager

jakob@containerliving.dk
+45 6179 1521

Line Rose Greve
Marketing og kommunikation
Marketing and Communication

line@containerliving.dk
+45 2892 8645

Jesper Koed
Trivselskoordinator
Community Coordinator

jesper@containerliving.dk
+45 3024 1078

Daniel Peter Dyrberg
Produktionsansvarlig
Production Manager

daniel@containerliving.dk
+45 4230 4603

Claus Astrup-Larsen
Bestyrelsesformand
Chairman of the Board

Jesper Wagner
Ansvarlig for køb /leje af grunde
Responsible for buying/renting land

Ekstern konsulent / External Consultant

jw@omegacapital.dk
+45 5369 5519

Lars Rosendahl
Ansvarlig for køb/leje af grunde

Responsible for buying/renting land

Ekstern konsulent / External Consultant

lr@omegacapital.dk
+45 5134 1104

Martin Lein Staveli
Daglig leder, Container Living Norway
Daily Manager, Container Living Norway

Container Living Norway AS
PB 2702, 7415 Trondheim

martin@containerliving.no
+47 9067 0575

Presse

Container Living har ambitioner om at opføre boliger i hele landet og vi vil inden længe kunne offentliggøre nye placeringer. Ønsker du at være blandt de første, der får at vide, hvornår vi opfører nye byggerier? Så skriv dig op på vores interesseliste og vi vil sørge for løbende at holde dig orienteret. 
✓ Ja, tak – send mig nyt
Tilmeld nyhedsbrev
close-link